Modowe inspiracje dla dziewiarek

Długie lata minęły od czasów, kiedy z zapałem przeglądałam relacje z pokazów mody, zestawienia czy predykcje trendów. Tego typu artykuły zaczęły mi się wydawać powtarzalne i mało przydatne. Koniec końców nie ma to nic wspólnego z tym, co wygląda na nas dobrze i co koniec końców założymy.

Wydaje mi się, że robienie na drutach co do zasady mało ma wspólnego z modą i trendami. Te są w swoim charakterze bardzo zmienne i ulotne. My, dziewiarki, wkładamy za to dużo serca i czasu w swoje projekty, dlatego przy ich wyborze kierujemy się własnym gustem i sylwetką.

Są jednak momenty, kiedy i nam potrzebna jest inspiracja. Wybiegi są w takich chwilach kopalnią pomysłów na nowe rzeczy do wypróbowania. Postanowiłam przygotować to zestawienie trendów na jesień i zimę 2022, aby każda z Was mogła zaczerpnąć coś dla siebie spośród tego, nad czym przez pół roku pracowało większość projektantów mody na naszej planecie. Podkreślam, że nie zachęcam do traktowania mody jako religii, ale do zabawy nią.

Jeżeli wolicie samą część wizualną, zapraszam do podejrzenia mojej tablicy na Pintereście.

Balaclava

Pamiętacie boom na balaclavę zeszłej zimy? Jeśli jeszcze jej nie wydziergałyście, w tym sezonie użyjcie do niej resztki włóczki z Waszego ulubionego swetra. Projektanci bowiem zestawiają ją właśnie ze swetrem z tego samego materiału, dzięki czemu przypomina kaptur.

Dzianinowy set

To wygląda mi na coś, w czym chciałabym spędzać zimowe poranki w domu. Już od dłuższego czasu marzę o takim zestawie, jednak wciąź brakuje mi na to sił przerobowych.

Dopaminowe kolory

Macie ochotę na wyróbowanie nowego koloru tej jesieni? Niech będą to takie, które w ogóle się z jesienią nie kojarzą. Które, miejmy nadzieje, poprawią Wam humor, kiedy dni zrobią się szare i deszczowe.

Projektanci proponują soczystą fuksję i zieleń. Może być jako akcent, choć najlepiej od stóp do głów. Boost pewności siebie gwarantowany!

Biały top

Jak to biały top? Czy to nie tak jakby do galerii sztuki wstawić białe płótno? Może tak, ale skoro kilku projektantów wpadło na ten sam pomysł, jest to już jakaś tendencja.

Spytacie, dlaczego umieszczam ją w zestawieniu inspiracji dla Was? A to dlatego, że same możecie go wydziergać, mimo tego, że lato się już kończy! Dodatkowo będzie to szybki projekt, a z topu będziecie mogły korzystać cały rok.

Zdjęcia pochodzą z serwisu Pinterest.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *