Nube Sweater – Darmowy wzór na najprostszy sweter na grubych drutach

Hej!

Dziś przychodzę z długo zapowiadanym wzorem na Nube Sweater, czyli możliwie jak najprostszym swetrem przerabianym od góry do dołu, z reglanem i balonowym rękawem. Jego fason opisałabym jako minimalistyczny, inspirowany dresową bluzą – dla maksymalnego komfortu. 

Wybraną przeze mnie włóczką jest Wish, który poza swoim cudownym składem, ma także inną bardzo ważną właściwość – jest włóczką grubą. Bardzo chciałam, aby ten wzór nadawał się dla zupełnie początkujących, czy to jako pierwszy sweter, czy może jako pierwszy projekt na drutach. Można w ten sposób także zobaczyć, co tak naprawdę oznacza nosić gruby wełniany sweter – ciepło jakie daje jest nieporównywalne z niczym innym, dlatego tak świetnie nadaje się na ostrą zimę. 

Do wykonania swetra będziecie potrzebować:

  •  500g (10 motków) DROPS Wish. Jeśli poszukujecie tańszego odpowiednika, możecie zastąpić ją ok. 14 motkami Snowa lub ok. 8 motkami Andesa.
  •  druty 8mm i 10mm wraz z żyłkami (wedle uznania, ja pracowałam na 60, 80, 100cm)
  •  markery na grube druty (w moim przypadku były to kawałki innej włóczki)

Wszystkie potrzebne materiały znajdziesz w naszym sklepie.

Pamiętajcie oczywiście – dzielcie się z nami na mediach społecznościowych gotowymi swetrami, jak i zdjęciami ukazującymi Wasz proces tworzenia. 

POBIERZ WZÓR TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *